STAŇTE SE I VY MILIONÁŘEM ZA MINIMUM PRÁCE

"Dnes jsem dočetla Vaši knihu. Četla jsem ji jediným hltem a celá je červená zvýrazňovačem. Je škoda, že jsem se k tak skvělým informacím nedostala před pár léty, koupila bych si víc nemovitostí."

Emily Hojdanová

Tato kniha je nezbytným základem k pochopení a vstupní branou na cestě k úspěšnému investování do nemovitostí a finanční svobodě.

Nebaví vás čtení? Pak si objednejte audio knížku, kterou namluvili Tom CruiseJim Carrey. Pusťte si ukázku, stojí to za to!

0
kapitol
0
digitálních stran
0
minut audio záznamu

Kniha Jak se stát milionářem za minimum práce  s podtitulem 16 důvodů, proč se vyplatí investovat do nemovitostí je nezbytným základem k pochopení a vstupní branou na cestě k úspěšnému investování do nemovitostí a finanční svobodě. 

Kolem investování koluje řada mýtů a polopravd, které na nás chrlí média. Kniha je vyvrací na základě autorova know-how, zkušeností a reálných situací. Za vše mluví příběh pošťačky Terezy, která díky šikovným radám na investování vydělala za 6 let 1,44 milionů korun téměř bez práce. Každý, kdo investuje do nemovitostí, si zajistí spokojené stáří, finanční nezávislost a zachování hodnoty svých peněz. V knize najdete i další důvody, proč investovat a přesvědčí vás, že investování zvládne každý. 

Důkazem jsou autorova slova: “Neznám nikoho, kdo by nákupem a následným pronájmem nemovitosti prodělal peníze. Znám ale stovky úspěšných investorů, kterým nemovitosti zajistily finanční svobodu a pasivní příjem.” 

Díky knize získáte know-how od opravdového realitního investora a možnost stát se ZDARMA součástí uzavřené členské sekce realitních investorů, ve které najdete hodnotný a jedinečný obsah důležitý pro úspěšné investování.

Správné informace jsou nezbytným základem k úspěšnému investování. Investujte 290 Kč a zjistěte, jak o investování přemýšlí opravdový realitní investor.

Autorem knihy je zkušený realitní investor a makléř Martin Tesárek

Bc. Martin Tesárek

realitní makléř a investor
Za knihou Jak se stát milionářem za minimum práce a projektem realitniInvestori.cz stojí Martin Tesárek, zkušený realitní makléř a investor, pro kterého se staly nemovitosti životní vášní. Svou první investiční nemovitost koupil v 23 letech, po drobné rekonstrukci ji prodal se ziskem 231 000 Kč. V 28 letech stojí u náročné akvizice činžovního domu na Praze 3 - Žižkově, který spolu s dalšími dvěma investory během roku kompletně rekonstruují, prodávají a inkasují zisk přesahující 13 mil. Kč. Nyní spoluvlastní Martin se svým obchodním partnerem více než 16 různých nemovitostí.

"Martina Tesárka už sleduji nějakou dobu a moc se mi líbí jeho tvorba. Když jsem se dozvěděl o jeho novém e-booku o investování do nemovitostí, musel jsem ho hned mít. E-book jsem zhltnul jedním dechem a musím říct, že je to velmi motivující čtení. Martin v knize čtenáře jednoznačně přesvědčí, že investovat do nemovitostí se prostě vyplatí. Mě osobně kniha motivovala nečekat na správnou chvíli, na správné rozložení hvězd, ale nebát se a pustit se do toho. Knihu doporučuji všem, kdo o investování do nemovitostí uvažují. Kniha vám opravdu pomůže v rozhodování a nakopne vás k činům."

David Stašek

"Myslím, že je kniha dokonale srozumitelná a čtivá. Moc se mi líbila. Dala mi jiný úhel pohledu na nemovitost, kterou mám na hypotéku již 10 let, trvale v ní bydlím, nekupovala jsem ji jako investici a splácet budu ještě hodně dlouho, ale zhodnocení, aniž bych do nemovitosti musela moc investovat. je již teď zajímavé. Investování do nemovitostí se rozhodně vyplatí. Kladu si teď otázku, jestli by to mohla být cesta i pro mě, s jednou nemovitostí, ve které bydlím."

Yvona Kolaříková

"V mém případě je to tak, že jsem si vaši knihu přečetla ihned po stažení a na jedno posezení. Vše, co v ní píšete mi mluví z duše, naprosto s tím souzním. Již delší dobu toužím po vlastním bydlení a prohlížím nabídky realitek a vím moc dobře, jak šly ceny nahoru. Ještě před pár lety se ve dvou městech, o které jsem měla zájem, daly pořídit byty kolem 300 000,- dnes nejdou pod milion. Ani nevíte, jak mě štve, že jsem do toho tenkrát nešla. Dokonce jsem se zúčastnila několika dražeb, ale bohužel to nevyšlo. Ale nevzdávám to."

Iva Burianová

"Dnes jsem dočetla Vašu knihu. Četla jsem ji jediným hltem a celá je červená zvýrazňovačem. Je škoda, že jsem se k tak skvělým informacím nedostala před pár léty, koupila bych si víc nemovitostí. Chci tím říct, že je úžasně napsána velice výstižně, jsou tam přesné informace a je skvěle předložena čtenáři. Musím se přiznat, nikdy jsem nepřemýšlela tak o důchodu jak jste to v této knížce podrobně rozebral. Co se týče mně, Vaše kniha mi pomohla hodně pochopit."

Emily Hojdanová