ÚSPĚŠNÝ INVESTOR? Možná jen obyčejný kluk z vesnice, který se vše naučil po cestě. KDYŽ SE TO PODAŘILO MNĚ, MŮŽE SE TO PODAŘIT I VÁM!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vzpomínám si na to jako dnes. Když jsem v roce 2010 končil jako neúspěšný atlet s vrcholovou atletikou, přemýšlel jsem, co dál mě v životě čeká. Co budu dělat? Čím se budu živit? Bylo mi tenkrát 22 let, čerstvě jsem dostudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu a měl jsem vlastně našlápnuto k tomu, stát se učitelem tělocviku. Jenže to jsem vážně nechtěl.

Fakultu jsem popravdě studoval jenom proto, abych mohl bydlet v Praze a naplno se věnovat sportu. Rodiče mi dali podmínku, že pokud mi dál mají platit studentský život, musím studovat. Moje atletika je příliš nezajímala. Zajímala je hlavně škola, akademické vzdělání. Tak jsem teda studoval…

Byly to pohodové tři roky, ale jak se chýlily ke konci, uvědomoval jsem si, že mě atletika nikdy neuživí, a najednou jsem nevěděl, co dál.

Uměl jsem jen běhat a jediné, co mě v té době zajímalo, byla zdravá strava a potravinové doplňky (v tom jsem byl opravdu dobrý), asi jako u každého profi sportovce.

Jelikož jsem během školy nezvládal časově chodit na žádnou brigádu, nenašetřil jsem si žádné peníze. Žil jsem z měsíce na měsíc.

Sport mě naučil cílevědomosti a vytrvalosti a vlastně už od začátku jsem měl vyšší ambice než se stát učitelem tělocviku. Chtěl jsem něco víc! Chtěl jsem v životě konečně něčeho dosáhnout, stejně jako jsem to chtěl kdysi v atletice.

Atletika je čistě individuální sport a já se díky ní naučil být už od dětství samostatný, nespoléhat se na druhé, být strůjcem svého úspěchu, ale i neúspěchu. Možná proto jsem už od začátku věděl, že se víc hodím pro podnikání než zaměstnání.

A tak jsem se 1. listopadu roku 2010 naplno vrhl do realitního podnikání a stal se v Praze realitním makléřem. Paradoxně, nikdy nebylo mým cílem stát se nejlepším, nejznámějším, nebo snad nejviditelnějším makléřem, můj cíl byl už od začátku úplně jiný – chtěl jsem už od začátku být realitní investor. Ten, který má dostatek kapitálu a vědomostí k tomu, aby byl schopen v hlavním městě kupovat nemovitosti a poté je se ziskem prodávat nebo pronajímat. Tohle jsem už od začátku chtěl. Inspiroval mě k tomu nevlastní táta, který takto vlastní v Prostějově několik nemovitostí, a možná ještě víc knížka Bohatý táta, chudý táta od Roberta Kiyosakiho.

Jenže v roce 2010 jsem neměl ani kapitál, ani žádné zkušenosti. Ale bylo mi jasné, že jako realitní makléř si zvládnu potřebné peníze na investování vydělat, a hlavně, budu se stýkat s investory a učit se od nich. Budu od nich nasávat jakékoliv informace, zjistím, jaké typy nemovitostí kupují, jak investice vyhodnocují, jak o investování přemýšlí, jaké banky využívají pro financování, jak nemovitosti pronajímají, na co si dávají pozor, co by třeba i nikdy nekoupili, a jakým způsobem pak řeší daně.

Prostě jsem věděl, že jako makléř si zvládnu jak vydělat peníze, když se budu snažit, tak zároveň získám nejlepší školu pro následné investování.

A ono se to povedlo!

Vydělal jsem si nějaké peníze, a hlavně jsem realizoval více než 2 000 prohlídek nemovitostí a pomohl klientům prodat, koupit nebo pronajmout vyšší stovky nemovitostí (přesné číslo opravdu neznám).

Rozhovor s Robertem Vlachem o mém realitním podnikání...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

V roce 2013 jsem už jako investor koupil se svou tehdejší přítelkyní první nemovitost, rekonstruovali jsme ji a do 3 měsíců prodali se ziskem 231 000 Kč.

V tom samém roce kupují další nemovitost s využitím hypotečního úvěru a za necelé 3 roky prodávám tento byt se ziskem 560 000 Kč.

V roce 2016 – to mi bylo teprve 28 let – stojím u náročné akvizice činžovního domu o 15 bytových jednotkách na Žižkově. S dalšími dvěma obchodními partnery kupujeme dům za 23 mil. Kč a během necelého roku ho celý od sklepa až po půdu rekonstruujeme a rozprodáme po bytových jednotkách. Za krátkou dobu vyděláváme více než 13 mil. Kč.

www.uzlatehoberanka.cz

Více o mém investování a investování do nemovitostí obecně se dočtete v mé nové knížce  s názvem JAK SE STÁT MILIONÁŘEM ZA MINIMUM PRÁCE, aneb 16 důvodů proč investovat do nemovitostí.

Další investiční aktivity už dělám pod firmou 2M INVEST, která vlastní nemovitosti v celkové hodnotě 35 mil. Kč. Toto je jedna z nemovitostí, kterou jsme na konci roku 2016 koupili v původním stavu a za rok a půl takto krásně rekonstruovali a prodali se ziskem.

www.vilahovorcovice.cz

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Neříkám to vše proto, abych se před vámi vychloubal, říkám to proto, abych vás seznámil s mým příběhem a ukázal vám že díky nemovitostem se opravdu i vy můžete stát milionáři. Opravdu to není nedosažitelný cíl!

Adam Wojnar mě vyzpovídal, zejména o aktivitách investiční spol. 2M INVEST

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Nemovitosti pro mě určitě nejsou jen o vydělaných penězích. Nemovitosti jsou pro mě o získaných dovednostech a o možnosti cestovat a „koupit si zážitky“.

Nechtěl jsem si už nechávat svoje zkušenosti jen pro sebe, a tak jsem začal o investování přednášet.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Možná doposud neinvestujete jenom proto, že vám v tom brání strach...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Odhoďte strach a ponořte se společně se mnou do světa investování. Vstupte do komunity realitních investorů. Do komunity, jež vás dlouhodobě podpoří na cestě za vaším výdělečným investováním. Opravdu na to nebudete sami! V komunitě naleznete veškeré know-how, které budete na cestě za vaší finanční svobodou potřebovat, ale také nové přátele a do budoucna možná i obchodní partnery pro své větší investiční projekty.

V komunitě realitních investorů je aktuálně už 0 budoucích milionářů.

Bc. Martin Tesárek
autor projektu realitniinvestori.cz

"Investice do nemovitostí z každého jednou udělá milionáře, vše je jen otázka času."
MARTIN TESÁREKrealitní investor