VŠICHNI KOLEM VÁS UŽ DÍKY NEMOVITOSTEM ZBOHATLI, ALE VÁS TO JEŠTĚ NEPOTKALO?

Toto je otevřený dopis všem ambiciózním lidem, kteří už nehodlají spoléhat na státní důchod a chtějí si vydělat svůj první milion díky investování do nemovitostí.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Nebaví vás video? Nevadí, celý obsah videa najdete přepsaný v textu níže ↓ ↓ ↓

INVESTICE DO NEMOVITOSTÍ Z KAŽDÉHO JEDNOU UDĚLÁ MILIONÁŘE. VŠE JE JEN OTÁZKA ČASU.

Není to vaše chyba, že ještě žádnou investiční nemovitost, která by vám pravidelně vydělávala peníze, nevlastníte. Jak by taky mohla být? Je snad předmět investování do nemovitostí v osnovách středních nebo vysokých škol? Není, a ani nikdy nebude! Školy nás učí úplně něco jiného. Učí nás být poslušnými. Nevyčnívat. Sedět rovně, nemluvit, když nejsme vyvolaní, a držet se předem jasně daných pravidel. Školy nás připravují pro zaměstnání, v němž na sebe nemusíme brát příliš mnoho rizika. To riziko bere přece ten, který nás zaměstnává, ten pan podnikatel. 

No a investování do nemovitostí je podnikání jako každé jiné, které vždy bude na začátku vyžadovat odvahu a přijetí určité míry rizika. Spousta lidí ale není odvážná, a už vůbec nechce podstupovat nějaké riziko, byť minimální. Raději se drží svého jistého. Proč ale rok od roku stoupá počet lidí, proti kterým bylo zahájeno exekuční řízení? Proč většina lidí nedosahuje ani průměrné měsíční mzdy? Proč většina lidí finančně střádá? Co udělali špatně? Mají špatnou práci? Mají v životě prostě jen smůlu? Čím to je?
 
Jeden z důvodů je, že ve škole –ale ani v životě – je nikdo nenaučil finančně přemýšlet nad svou budoucností, natož jim pak vysvětlil zákonitosti úspěšného investování do nemovitostí. A to opravdu není jejich chyba.
 
Věřím, že vy ale patříte úplně do jiné kategorie lidí. 

Nad vámi hrozba exekuce zajisté nevisí. Ale možná ani vy nejste tak úplně spokojeni se svou životní situací a říkáte si, že by možná nebylo špatné část svých vydělaných a ušetřených peněz umět nějak rozmnožit –ideálně co nejrychleji, s co nejvyšším výnosem a co nejmenším rizikem. 

Možná jste se už před několika lety začali o investování do nemovitostí zajímat, ale když jste prohledávali internet a vyptávali se svých známých na jejich názor a zkušenosti, začalo se před vámi objevovat víc a víc negativních zpráv a nenašel se vyloženě nikdo, kdo by vám investování do nemovitostí opravdu doporučil a dal vám přesný návod, CO, KDY, KDE, ZA KOLIK a JAK koupit a následně bezpečně pronajmout.
 
Místo toho jste všude četli jen negativně laděné zprávy o nafouknuté bublině, která co nevidět splaskne, a ceny se propadnou. O přicházející realitní krizi. O realitkách okrádajících své klienty, o podvodných převodech nemovitostí, na něž je i katastr krátký… 
 
Možná ještě o velkém množství volných bytů, které nejsou pronajaté a jejich majitelé nemají na měsíční splátky hypotéky a dostávají se do dluhové pasti.
 
Určitě jste taky museli číst o poničených bytech, jejichž opravy stály pronajímatele stovky tisíc, o neplatičích nájemného, které není možné z bytu vystěhovat, o regulacích krátkodobého ubytování, o plánovaném zvýšení daní, jež se dotkne hlavně investorů do nemovitostí, o nedostupnosti hypoték, o rostoucích úrokových sazbách a nevím, co ještě...
 
Po přečtení těchto zpráv by se jenom blázen rozhodl pustit do investování. Nemůžete si přece dovolit prodělat a ohrozit tím existenčně svou rodinu.

 

CO KDYŽ JE ALE VŠE JINAK?

VÍTE, KDO JE PRO NÁS TVOŘÍ?

Jak to, že jsou mezi námi lidé, kteří díky nemovitostem bohatnou? Jak to, že se podařilo mé kamarádce Terce, řadové zaměstnankyni České pošty, vydělat za 6 let na prodeji panelového bytu v Petrovicích 1 440 000 Kč čistého?

Jak to, že se povedlo mé klientce Monice, která koupila v roce 2015 v Rostoklatech stavební pozemek, o 3 roky později bez práce na prodeji vydělat 960 000 Kč a zajistit si tím krásný finanční základ pro následný nákup rodinného domu ve Vinoři?

Jak to, že se mi daří pravidelně vydělávat na každé nemovitosti, kterou koupím? 
Jak to, že se to podaří každému mému klientovi?
Jak to, že nejbohatší lidé světa bohatnou právě díky nemovitostem?
Co dělají tito lidé jinak? Jak přemýšlí? Jaká je jejich strategie, která jim vydělává peníze?

 

PŘEMÝŠLELI JSTE NĚKDY NAD TÍM, OD KOHO POCHÁZÍ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE NEMOVITOSTÍ?

VÍTE, KDO JE PRO NÁS TVOŘÍ?

Myslíte, že informace o investování do nemovitostí, které najdete běžně v novinách, na internetu, nebo dokonce i v renomovaných televizních zprávách, jsou zaručeně pravdivé? Nejsou to náhodou jen informace teoretického charakteru nebo názory lidí, kteří nemají s opravdovým investování absolutně žádné zkušenosti?

Teď vám řeknu něco, co jsem ještě nikdy veřejně neřekl… Na konci roku 2015 mi volali z České televize a požádali mě o názor týkající se změny DPH u stavebních pozemků. Absolutně nic jsem o tom nevěděl, opravdu! Když jsem redaktorům řekl, že nebudu asi ten pravý člověk a že nemám k této problematice co říct, odvětili mi, že to vůbec nevadí, ať si to nastuduju. Potřebují dnes prostě natočit reportáž. Tak jsem po cestě vlakem do Rostoklat otevřel internet, něco si k tomu přečetl a odříkal jsem to pak do kamery. To, co jsem v reportáži řekl, opravdu nebyla moje osobni zkušenost. Byly to informace, jež jsem našel na internetu, a navíc jsem řekl ještě to, o co mě redaktorka požádala...

O pár dnů později jsem se díky dvěma reportážím v hlavních televizních zpravodajských pořadech stal „odborníkem“ na tuto problematiku.

Podobně tomu bylo i o rok později, opět v reportáži České televize, která byla odvysílána taktéž v Událostech.

Říkám vám to narovinu. Tak, jak to je. Nevěřte prosím všemu, co se píše v novinách a říká v televizi. A to se bavíme o veřejnoprávní televizi. Co ale ty menší komerční televize a jejich rádoby odborníci? Jakou kvalitu mají jejich informace?

Podobně tomu bylo i o rok později, opět v reportáži České televize, která byla odvysílána taktéž v Událostech.

Říkám vám to narovinu. Tak, jak to je. Nevěřte prosím všemu, co se píše v novinách a říká v televizi. A to se bavíme o veřejnoprávní televizi. Co ale ty menší komerční televize a jejich rádoby odborníci? Jakou kvalitu mají jejich informace?

Mějte se na pozoru před falešnými vědomostmi. Jsou nebezpečnější než neznalost.
 
GEORGE BERNARD SHAW

Cílem médií je informovat nás. Nikdo moc nehledí na to, jestli jsou informace správné, nebo ne. Redaktor ráno dostane zadání, během dne musí sehnat účinkující a natočit reportáž tak, aby ji mohl někdo další odpoledne sestříhat a večer mohla jít do hlavních zpráv.

Jsme zbytečně vystrašeni negativními zprávami. 
 
Víte, já jsem za devět let v realitním podnikání poznal desítky úspěšných příkladů realitního investování, které z obyčejných lidí udělaly milionáře. Vážně! Jen nás o takových příkladech žádná média, žádné televizní zprávy, žádné internetové blogy ani nikdo jiný neinformují. Dokonce ani sami dotyční o vydělaných penězích a svém úspěchu nemluví. Proč? 
 
Možná proto, že se bojí závistivých, nepřejících sousedů. Možná proto, že se v Česku nesluší mluvit o úspěchu a vydělaných penězích. Nejsme Američané. Raději mluvíme o tom, co nefunguje, stěžujeme si na práci, na počasí, na politiku, na špatnou dobu...
 
I média nás častěji informují o negativních zprávách spjatých s nemovitostmi a investováním: o realitní krizi, která se už tři roky blíží, ale stále nedorazila, o zkrachovalých investičních společnostech, o problémech s neplatícími nájemníky… 
 
Kde je nějaký pozitivní příběh investora, jenž na pronajímaní bytů vydělává? Nikde! 
 
Dobrá zpráva je, že to, že se o tom nemluví, ještě neznamená, že se to neděje. Opakuji ještě jednou: to, že se o tom nemluví, neznamená, že se to neděje!

Jedná se o KLAM DOSTUPNOSTI. Systematickou opakovanou chybu v myšlení. Je zcela normální, že máme tendenci upřednostňovat při rozhodování informace, které si snadno vybavíme. A vybavíme si je snadno, protože se o nich často mluví. Ne proto, že by byly správné. 

Média a široká veřejnost ve vztahu k nemovitostem mnohem častěji mluví o problémech než o příbězích lidí, kteří na nemovitostech pravidelně vydělávají a žádné problémy je netrápí.

 

CO VLASTNĚ O INVESTOVÁNÍ SKUTEČNÉ VÍME?

KDYŽ NEMÁME S INVESTOVÁNÍM VLASTNÍ ZKUŠENOST

Je potřeba si přiznat, že pokud v současnosti žádnou investiční nemovitost nevlastníte nebo jste žádnou v minulosti nevlastnili, jsou vaše zkušenosti s investováním pouze teoretické. Jak dobrý bude asi doktor, který zatím neoperoval? Jak dobrý může být web designer, jenž absolvoval 5 kurzů, ale zatím žádný web nenakreslil? Jak dobrý může být projektový manažer, který za sebou nemá žádný velký projekt?
 
Je potřeba si přiznat, že člověk, který za svůj život koupil 20 nemovitostí, bude mít vždy méně znalostí než člověk, jenž se na trhu pohybuje 15 let a koupil přes 100 nemovitostí. A pokud patříte mezi ty, kteří zatím žádnou investiční nemovitosti nekoupili, buďte k sobě teď upřímní a s pokorou si přiznejte, že k úspěšnému a výdělečnému investování potřebujete mít víc správných informací, než máte doposud.
 
Pokud se chcete i vy stát úspěšnými investory, pouštějte k sobě jen informace od lidí, kteří mají s investováním do nemovitostí opravdové zkušenosti! Pokládejte své otázky investorům. Neptejte se na názor lidí bez zkušeností v investování! To je moje rada, jíž se prosím řiďte. Dopomůže vám to k úspěchu, a to nejen v investování!

Jako makléř jsem od roku 2010 pomohl desítkám, možná už stovkám lidí s nákupem investiční nemovitosti. Neznám přesné číslo. Co ale vím přesně, je, že lidí, kteří žádnou nemovitosti nekoupili a teď svého rozhodnutí litují, bylo daleko víc.

Víte, proč nic nekoupili? Ne proto, že by neměli peníze nebo nedostali hypotéku. Nekoupili, protože si mysleli, že:
– není vhodná doba na investování,
– že se blíží realitní krize,
– že je to jen nafouknutá bublina, která musí splasknout,
– že počkají dva roky, než ceny opadnou, a poté koupí za nižší cenu.
 
Nic z toho se nestalo! Já jim to říkal. A dnes mi dávají za pravdu.

Nejčastější argument, proč NEinvestovat do nemovitostí právě teď, je, že není vhodná doba. Že ceny nemovitostí dosáhly svého vrcholu a nemají už kam růst. 

„Počkám dva roky, než ceny opadnou, a až pak něco koupím.” 
 
Tohle tvrzení jako realitní makléř slýchám od lidí opravdu skoro každý den. Zajímá vás můj názor, zda je tato investiční predikce správná? Pak se podívejte na následující 5 minutové video. Pokud v tom máte jasno, můžete video přeskočit.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
 

JAKÁ JE PŘÍLEŽITOST

ROKU 2020?

Správné nemovitosti skýtají investiční příležitosti v každé době. Říká se, že nejlepší doba na investování do nemovitostí byla sice už před 20 lety, ale druhá nejlepší doba pro investování je právě dnes!

Správná nemovitost a správně zvolená investiční strategie vám může přinést pasivní příjem – peníze navíc k vaší výplatě. Díky nemovitostem se můžete stát finančně svobodnými, ale co je nejlepší: NEMUSÍTE SNIŽOVAT SVŮJ ŽIVOTNÍ STANDARD! Ano, nemusíte snižovat váš životní standard a finančně se uskromňovat. V ideálním případě vám totiž hypotéku ze 100 % zaplatí váš nájemník a v ideálním případě vám každý měsíc ještě pár stovek nebo tisícovek zbyde. Chce to jen mít správnou investiční strategii a umět najít a rozpoznat tu správnou nemovitost!

Nemovitosti z vás opravdu udělají jednoho dne milionáře! Povedlo se to mně. Povedlo se to desítkám tisíc lidí v České republice a milionům lidí na celém světě, tak proč by se to nemělo podařit i vám?

Stačí mít odvahu, správné informace, dobrou a funkční strategii a pár peněz – zbytek vám půjčí banka.

Otázkou už dávno není, jestli se stanete milionářem, otázkou je, kdy se jím stanete.

Pokud máte opravdu touhu začít investovat, ať už dnes, zítra, nebo třeba za rok, mám pro vás zajímavou nabídku. Rozhodl jsem se vám všechny svoje zkušenosti, které jsem jako realitní makléř od roku 2010 a jako realitní investor od roku 2013 získal, teď předat formou vzdělávacího on-line kurzu.

Nejdříve jsem chtěl vše realizovat živou formou, proto jsem v listopadu 2018 uspořádal první investiční seminář, který jsem ihned vyprodal. Seminář trval 3 hodiny a já měl za cíl předat účastníkům vše, co budou před koupí své první investiční nemovitosti potřebovat.

Zpětně uznávám, že bylo bláhové myslet si, že zvládnu veškeré své know-how a 9leté zkušenosti předat v průběhu 3 hodin! To prostě nejde! Je to příliš mnoho informací a příliš málo času.

Není ani v mých časových možnostech školit veřejnost každý den a stejně tak se nezvládnu věnovat osobně každému, kdo se rozhodne koupit investiční byt. Neříkám, že to nedělám, ale moje odborná pomoc a osobní asistentce při nákupu investiční nemovitosti stojí zájemce 4 % z hodnoty nemovitosti. Při průměrné ceně 4,5 milionu Kč to dělá 180 000 Kč na mé provizi. Navíc takto pomáhám pouze lidem, kteří chtějí investovat v Praze.

Nechci si ale své informace nechávat jen pro ty, kdy dokáží zaplatit můj čas a osobní pomoc.

Chci ve vašich investičních začátcích pomoct i vám. Přece už jen mám něco jako investor za sebou a moje zkušenosti opravdu nejsou jen teoretické.

Nejlepší formou, jak předat své investorské know-how, společně s ověřenou a odzkoušenou funkční STRATEGIÍ, která vám pomůže k výdělečnému investování, je, ať chcete, nebo ne, forma on-line vzdělání.

Proto jsem vytvořil tento kurz, abych vás naučil strategii, kterou učím i své klienty, aby dosahovali výborných výsledků při nákupu investičních nemovitostí.

Díky on-line formě videokurzu máte možnost se k informacím v průběhu času kdykoliv vracet a já mám zase možnost předat tyto informace ne pětadvaceti lidem na živém semináři, ale pomoct stovkám lidí, a přitom se nadále věnovat svému podnikání, svým investičním nemovitostem, a sbírat tak další zkušenosti, jež vám rád předám.

Rozhodl jsem tak vytvořit ucelený a funkční návod, jenž už stovkám lidí vydělal miliony korun. Teď jste na řadě vy! Stačí mi naslouchat a pustit k sobě nové informace, které později využijete v praxi.

Právě proto teď vytvářím vzdělávací investiční on-line kurz, který na českém realitní trhu chybí. Opravdu tu žádný není. Je to až neuvěřitelné. Jsou tu desítky marketingových kurzů, stovky motivačních a transformačních kurzů, ale kurz, který by vás naučil, jak se stát úspěšným realitním investorem a vydělal vám peníze, tu doposud nebyl.

Oficiálně spouštím prodej 25. listopadu 2019, vy teď však máte možnost získat moje zkušenosti, know-how a ucelenou a funkční strategii a moje cenné rady v rámci PŘEDPRODEJE za třetinovou cenu! Proto neváhejte, klikněte na tlačítko pod tímto textem a rezervujte si kurz za zlomek jeho skutečné hodnoty a staňte se úspěšným realitním investorem!

 

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

A PRO KOHO URČITĚ NENÍ!

Chci vás ale upozornit, že tento kurz je určen pouze a jen pro zájemce s chutí a odhodláním naučit se novým dovednostem, které později využijí v praxi. Pokud nikdy žádnou investiční nemovitost nekoupíte, těžko dosáhnete pasivního příjmu a stanete se milionářem. Chci, abyste i vy začali psát úspěšnou finanční kapitolu svého života, která vás dovede k bohatství, finanční svobodě a nezávislosti. Dám vám správné informace, zbytek už ale bude jen na vás.

 

V RÁMCI PŘEDPRODEJE ZA 1/3 CENU

JEN PRO 100 NEJRYCHLEJŠÍCH

V rámci PŘEDPRODEJE jsem se rozhodl nabídnout tento on-line kurz za sníženou cenu omezenému počtu 100 lidí. Jakmile se tento počet naplní, automaticky vzroste cena na trojnásobek – protože to je skutečná hodnota informací, které předávám!

Investiční videokurz si objednalo už 0 budoucích milionářů.

Tento investiční kurz neberu ani tak jako svůj byznys, vnímám to více jako své poslání. I já se toho hodně naučil od dalších lidí, od skutečných profesionálů v oboru, a jen díky novým informacím jsem se mohl i já později stát úspěšným investičním profesionálem.

Nechci si už nechávat svou 9letou praxi a zkušenostmi získané know-how jen pro sebe! Chci tyto správné informace šířit dál, ukázat vám cestu, pomoct vám určit si vaši strategii a dát vám jasný plán k dosažení vašeho cíle, kterým je finanční svoboda, nezávislost a pasivní příjem plynoucí z nemovitostí.
 
Můžete se o to pokoušet sami, ale věřte mi, že díky mým informacím to zvládnete o několik let rychleji a o 100 % bezpečněji. A jak se říká, čas jsou peníze!

NEVÁHEJTE UŽ A ZAŘAĎTE SE MEZI 100 NEJRYCHLEJŠÍCH, KTEŘÍ ZÍSKAJÍ V RÁMCI PŘEDPRODEJE MOJE KNOW-HOW ZA 1/3 CENU

HLAVNÍ VÝHODY KURZU

5 DŮVODŮ PROČ SE UČIT ODE MĚ

  • Správné a přesné informace
  • Minimum teorie z učebnic
  • Poznatky z praxe, které můžete ihned aplikovat
  • Moje on-line podpora během kurzu
  • Ale zejména důraz na výsledky
    Mým cílem není, aby se z vás stala nafouknutá investiční encyklopedie, mým cílem je, abyste se zbavili strachu, získali potřebné znalosti a know-how a opravdu se do investování pustili – jen tak se přiblížíte pasivnímu přijmu a finanční svobodě.

POJĎTE SE SE MNOU PODÍVAT, Z ČEHO KONKRÉTNĚ SE TENTO ON-LINE KURZ SKLÁDÁ A CO VŠECHNO NOVÉHO SE V NĚM NAUČÍTE

HLAVNÍ ČÁST INVESTIČNÍHO KURZU

12 SAMOSTATNÝCH LEKCÍ

INVESTIČNÍ PLÁN

Stejně tak jako má plán každý profesionální sportovec i každý úspěšný podnikatel, měl by ho mít i každý profesionální realitní investor. Ukážu vám, jak by měl takový plán vypadat, jak si ho vytvořit, k čemu vám bude sloužit a jak s ním naplno pracovat, aby vám sloužil.

Od ledna 2020 si budete moci koupit tento samostatný modul za 1 500 Kč + DPH.

6 STRATEGIÍ PROFESIONÁLNÍHO REALITNÍHO INVESTORA

...aneb jak se stát milionářem díky nemovitostem. V tomto modulu vás seznámím se 6 účinnými strategiemi realitního investora. Každou strategii si podrobně rozebereme a řeknu vám, co od každé strategie očekávat – kolik vám zabere času, jakého výnosu díky ní dosáhnete, jaká rizika daná strategie s sebou nese, a hlavně si zde uvědomíte, jakou cestou se vydat. Každý jsme totiž jiný – máme jiná očekávání, jiné časové i finanční možnosti a každý snese jinou míru rizika, proto je pro každého investora vhodná jiná investiční strategie.

Od ledna 2020 si budete moci koupit tento samostatný modul za 1 500 Kč + DPH.

ZÁKLADNÍ, ALE NEZBYTNÁ ORIENTACE V KATASTRU NEMOVITOSTÍ

Dříve než se vydáte na trh, je třeba se zorientovat alespoň v základních pojmech, se kterými se při koupi investiční nemovitosti setkáte, a to zejména ve vztahu ke katastru nemovitostí. Ukážu vám, co všechno z listu vlastnictví a z katastru nemovitostí vyčtete a jak se k informacím co nejrychleji dostat. Pomůže vám to v následném vyhodnocování investičních příležitostí. Není nic horšího než koupit nemovitost s právní vadou, o níž jste nevěděli a prodávající vám o ní neřekl. Věděli jste, že do katastru nemovitostí se zapisuje až 19 věcných práv a 35 poznámek?

Od ledna 2020 si budete moci koupit tento samostatný modul za 1 500 Kč + DPH.

JE LEPŠÍ INVESTOVAT V PRAZE, NEBO V KRAJÍCH?

Je lepší investovat v Praze, nebo koupit za stejné peníze 2 levnější nemovitosti s vyšším výnosem v okresním městě? To je otázka, kterou si pokládá téměř každý investor. Ukážu vám, že ne vše je o výnosu. Měli byste se také dívat na rizika, spjatá s vlastnictvím nemovitosti v menším městě, na perspektivu lokality, na časovou návratnost vložené hotovosti a v neposlední řadě na potenciál růstu hodnoty nemovitosti. O tom všem si budeme povídat v tomto modulu. Po zhlédnutí tohoto videa budete mít už na 100 % jasno, kde investovat!

Od ledna 2020 si budete moci koupit tento samostatný modul za 1 500 Kč + DPH.

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI INVESTICÍ DO NEMOVITOSTI V OSOBNÍM A DRUŽSTEVNÍM VLASTNICTVÍM?

Už máte cíl, máte i strategii, jak cíle dosáhnout, víte, kde investovat, rozumíte i právním pojmům. Tak je na řadě si říct, zda investovat do nemovitosti v osobním, nebo družstevním vlastnictví. Každý typ skýtá určité příležitosti, ale i rizika, s nimiž vás v této části podrobně seznámím.

Od ledna 2020 si budete moci koupit tento samostatný modul za 1 500 Kč + DPH.

JAK NEMOVITOST NAJÍT A POZNAT, ŽE JE TO TA PRAVÁ

Nyní se vydáme společně na trh a začneme mezi tisícovkami různých nemovitostí hledat tu pravou. Ukážu vám, jaké nástroje vám při hledání ulehčí práci. Seznámím vás s aplikacemi zdarma i placeným softwarem, který používá každý profesionální investor. Řeknu vám, jaké parametry nemovitosti rozhodují o tom, zda bude investice zisková, a na co se při hledání nezaměřovat vůbec. Řeknu vám také, jaký typ nemovitost nikdy nekupovat, protože je poměr výnos/riziko příliš riskantní.

Od ledna 2020 si budete moci koupit tento samostatný modul za 1 500 Kč + DPH.

JAK SPRÁVNĚ SPOČÍTAT VÝHODNOST INVESTICE

V tomto modulu vás naučím počítat. Seznámím vás s pojmy hrubá a čistá kapitalizační míra, NOI, ROI, ROA, ROE a návratnost investice. Na příkladech a s dopomocí speciální excelové tabulky vás provedu vyhodnocováním investiční nemovitosti, tak jak to dělám já a jak to dělá každý realitní profesionál.

Od ledna 2020 si budete moci koupit tento samostatný modul za 1 500 Kč + DPH.

JAK NEJVÝHODNĚJI ZAFINANCOVAT SVOU INVESTIČNÍ NEMOVITOST

Nemovitost máme vybranou. Teď přichází na řadu financování. S pomocí finančního poradce vám ukážeme, jakou banku si z pestrého hypotečního trhu vybrat. Jaký konkrétní hypoteční úvěr zvolit a jak dlouhou fixaci. A budeme se bavit i o tom, zda můžete podepsat zástavní smlouvu se zákazem zcizení, nebo byste se měli těmto zástavním smlouvám raději vyhnout.

Od ledna 2020 si budete moci koupit tento samostatný modul za 1 500 Kč + DPH.

TECHNICKÉ PROVĚŘENÍ NEMOVITOSTI PŘED KOUPÍ

Kontrolovat stav nemovitosti by měl každý, kdo kupuje novostavbu, ale i starší bydlení. Na každé nemovitosti se totiž dá najít hodně problémů, které je dobré znát. Uvědomíte si tak hned na začátku vícenáklady za uvedení do původního stavu nebo budete mít pádné argumenty pro získání slevy z kupní ceny. S technickým inspektorem vám ukážeme, jak vypadá kontrola technického stavu odborníkem, na co byste se měli zaměřit vy, pokud se pustíte do prověření technického stavu svépomocí, a co lidé nejvíce podceňují.

Od ledna 2020 si budete moci koupit tento samostatný modul za 1 500 Kč + DPH.

PRÁVNÍ PROVĚŘENÍ NEMOVITOSTI PŘED KOUPÍ

Většina začínajících investorů nevědomky vynechává právní prověrku nemovitosti, a přitom jde o to nejdůležitější, na co by se měli při vyhodnocení investiční příležitosti zaměřit. V tomto modulu vás provedu detailním prověřením právního stavu nemovitosti a ukážu vám i věci, které v katastru nemovitostí nenajdete, a i přesto mohou vaši investici ohrozit! Seznámím vás také s bezpečný postupem nákupu investiční nemovitosti. A že toho není málo...

Od ledna 2020 si budete moci koupit tento samostatný modul za 1 500 Kč + DPH.

JAK SI VYJEDNAT SLEVU NEJMÉNĚ 50 000 KČ

Tento modul bude o psychologii vyjednávání a 7 konkrétních postupech, tzv. argumentačním arzenálu, který mi při vyjednávání o podmínkách obchodu a o ceně pomáhá každý rok ušetřit stovky tisíc korun.

Od ledna 2020 si budete moci koupit tento samostatný modul za 1 500 Kč + DPH.

KREATIVNÍ DAŇOVÉ PORADENSTVÍ, ANEB JAK IDEÁLNĚ NEPLATIT (žádné) DANĚ

Daně a jak na ně. Společně s renomovaným daňovým poradcem vám ukážeme, jak snížit daně u nemovitostí na minimum. Ať už je to daň z příjmu, DPH nebo daň z nabytí. Dokážete tak maximalizovat svůj zisk u každé své investiční nemovitosti. Toto je část, kterou mnoho i zkušených investorů podceňuje a zbytečně platí každý rok na daních víc, než by opravdu museli. Jenom tato část by vám dokázala zaplatit cenu celého investičního kurzu!

Od ledna 2020 si budete moci koupit tento samostatný modul za 1 500 Kč + DPH.

 

BONUSOVÁ ČÁST

8 SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÝCH BONUSŮ

BONUS #1 Co dělat, když chci investovat, ale nemám na investování peníze

Jste na začátku své investiční kariéry? Máte chuť, energii, po absolvování tohoto kurzu i potřebné informace, zároveň i dobrou práci na to abyste dostali hypotéku, ale jediné, co vám chybí jsou peníze pro 20% akontaci?
Pak je tento modul jako šitý pro vás! Ukážu vám zde alternativní, ale zcela legální cesty, jak získat potřebné finanční zdroje pro to, abyste dostali hypotéku, popř. abyste celý nákup zvládli zafinancovat z cizích peněz.

BONUS #2 Přesný návod, jak ušetřit na dani z nabytí nejméně 12 000 Kč

Znáte někoho, kdo by chtěl dobrovolně platit vysoké daně, když nemusí? Pokud se nepohybujete na realitním trhu každý den a nemáte potřebné znalosti, je těžké znát tento zcela legitimní postup, jak ušetřit na dani z nabytí řádově desítky tisíc korun.Ukážu vám jak. Jenom tento návod, vám po nákupu nemovitosti vrátí veškeré investované peníze za kurz zpět. Pokud byste si měli z kurzu odnést pouze a jen tento návod, nebudou to v žádném případě vyhozené peníze.

BONUS #3 Přednostní doručení tištěné knížky. Manuál realitního investora

Od konce roku 2018 netrávím svůj volný čas ničím jiným, než psaním nejrozsáhlejší knihy o realitním investování v České republice. Žádná totiž na knižním trhu opět není. Nejpozději koncem roku 2019 spatří moje kniha světlo světa a vy budete první, kdo její výtisk najde ve své schránce, a to zcela zdarma.

BONUS #4 Telefonická, nebo osobní 0,5 hod. konzultace v hodnotě 1 250 Kč

Není nic lepšího než mít možnost se během procesu vyhledávání a vyhodnocování vhodné investiční nemovitosti s kým poradit. Mít komu zavolat. Mít komu položit otázky a dostat správné odpovědi. Vyslechnout si názor zkušeného investora. Jako bonus k online kurzu tak  získáte půlhodinovou telefonickou nebo osobní konzultaci se mnou. Standardně hodinu svého času prodávám za 2 500 Kč. Vy máte teď možnost získat půlhodinu za cenu 1 250 Kč zdarma.

BONUS #5 Přednastavená excelová tabulka k vyhodnocení nemovitosti

Tato tabulka vám během pár minut pomůže porovnat a vyhodnotit jakékoliv nemovitosti navzájem mezi s sebou. Je to pokročilý nástroj profesionálních investorů, který jsem si sám pro vyhodnocování investičních nemovitostí vytvořil. Bez výpočtů v této tabulce bych nikdy žádnou nemovitost nekoupil! Tato unikátní excelová tabulka je samostatně neprodejná.

BONUS #6 2 vstupenky na živý seminář Jak správně spočítat, vyhodnotit a koupit svou první investiční nemovitost v hodnotě 2 380 Kč

Pokud jste ještě neabsolvovali můj pravidelný investiční seminář, který standardně prodávám za cenu 1 190 Kč + DPH, máte ode mě teď zdarma rovnou 2 vstupenky. Proč 2? Druhou vstupenkou můžete udělat radost svému partnerovi, nebo kamarádovi, který se o investování taky začíná zajímat.

Živý seminář se koná pravidelně v Praze každé dva měsíce od 17:00 do 20:30. Poté se plodná realitní diskuze přesovou do blízké restaurace. Na každém termínu se sejde zajímavá skupina lidí z různých oborů a s různými investičními zkušenostmi. Seminář absolvovalo už více jak 150 účastníků a většina z nich si chválí právě možnost neřízeného networkingu. Rád vás tam potkám osobně.

BONUS #7 Video lekce JUDr. Ilony Černochové: Na co si dát pozor před podpisem rezervační smlouvy

Ilona Černochová je podle mě jedna z nejpovolanějších realitních právniček v České republice. Sám její služby jako investor i jako realitní makléř s radostí využívám.

Zejména proto, že se věnuje jen nemovitostem. Všemu ostatnímu říká NE. Díky tomu se tak za velice krátkou dobu stala nejodbornější právničkou, která nedovolí, aby se její klienti dopustili při nákupu, pronájmu, nebo prodeji nemovitosti jakékoliv chyby. To vše navíc Ilona zvládá s lidskou tváří a neskutečnou empatií. Jsem tak moc rád, že Ilona mohla do tohoto kurzu přispět 30 minutovým videem, ve kterém vám objasní, na co vše si dát pozor a co si pohlídat před podpisem rezervační smlouvy.

BONUS #8 3 Checklisty v hodnotě 4 770 Kč

- Na co si dát pozor před koupí investičního bytu.
- Na co si dát pozor před koupí stavebního pozemku.
- Na co si dát pozor před koupí rodinného domu.

Sám jsem koupil už desítky nemovitostí a svým klientům pomohl s nákupem více než 100 nemovitostí. Díky tomu jsem získal nezaplatitelné zkušenosti, které jsem sepsal právě do těchto checklistů.

Checklisty mají jeden jediný cíl: Nedovolit vám udělat při koupi nemovitosti stejné chyby a přešlapy, jichž jsem se dopustil v minulosti já a mí klienti.

Určitě víte, že i každý pilot musí před vzletem zkontrolovat veškeré body svého unikátního checklistu a až poté se může bezpečně rozjet po runwayi a vzlétnout. Podobně postupuje i chirurg před operací. Stejně tak je i nákup nemovitosti opakující se proces, který má své nástrahy a úskalí.

S checklisty v ruce eliminujete výskyt chyby nebo problému, který by vás připravil o peníze o 95 %. Každý jednotlivý checklist prodávám za 1 590 Kč. Vy máte nyní jedinečnou možnost díky on-line kurzu získat všechny 3 checklisty, za které ostatní platí dohromady 4 770 Kč, zcela zdarma.

 
3 × 3 splátky
8 181 Kč + DPH
2 727 Kč + DPH
na 3 splátky
♥ GARANCE SPOKOJENOSTI ♥ Pokud nebudete s obsahem kurzu spokojeni a nedozvíte se nic nového, vrátím vám ihned veškeré investované peníze nazpět. Nechci mít nespokojené zákazníky. Nic tak neriskujete!
12 samostatných lekcí
8 bonusových materiálů v hodnotě přes 13 000 Kč
0,5 hod. osobní konzultace s Martinem Tesárkem